برادوی تعطیلات 2007 را روشن می کند

اهالی نیویورک و بازدیدکنندگان تعطیلات در حال نفس کشیدن در حالی که سازندگان برادوی و دست اندرکاران صحنه به توافق رسیده اند که بار دیگر چراغ های برادوی را روشن می کند ، آهی جمعی از نفس می کشند. خبر خوب نه تنها برای سالن های تئاتر ، بلکه برای رستوران ها نیز است ، زیرا همه آنها از اعتصاب آسیب دیده اند. سهم خود را برای رستوران های برادوی انجام دهید و آنجا بیرون بروید و غذا بخورید! برای این منظور ، در اینجا چند پیشنهاد برای برخی از معاملات خارق العاده برای صرف غذا در (یا نزدیک) Great White Way وجود دارد که سرانجام برای تعطیلات با شکوه و جلال خود لباس پوشیده است.

پوتانسکا

آشپز Robert Robert Passon در قلب آشپزخانه جهنم و چند قدم دورتر از منطقه تئاتر ، پاستاهای تحسین شده خانگی و غذاهای سنتی گوشت و غذاهای دریایی به سبک ایتالیایی را با شور و اشتیاق ایتالیایی سرو می کند. از فضای راحت این رستوران محبوب 225 نفری با قیمت مناسب محله لذت ببرید ، با 20٪ تخفیف ویژه ، حتی دوستانه تر.

Steakhouse AJ Maxwell

موشک را تماشا کنید که پاشنه خود را لگد می زند و سپس برای آنچه Bob Lape از Crain می گوید “بهترین چشم دنده در نیویورک” به این Steakhouse مرکز Rockefeller بروید. این Steakhouse مرکز راکفلر قول می دهد “که مناسبت های عادی خود را به وعده های گل میخک هندی  غذایی خارق العاده و مناسبت های خاص را به کارهایی برای یادآوری تبدیل کنید.” از تعبیر جدید کلاسیک های استیک ، با 20 درصد تخفیف از غذا لذت ببرید.

Trattoria Dopo Teatro

این منطقه مورد علاقه تئاتر ، غذاهای خارق العاده ایتالیایی ، دکوراسیون نفیس با موضوعات مختلف را برای هر یک از اتاق های بسیار و قیمت های مناسب خود ترکیب کرده است. منزل یکی از زیباترین باغ های داخلی در شهر نیویورک ، پیشنهاد 15٪ تخفیف Trattoria Dopo Teatro بسیار جالب است.

رستوران روسی Firebird

این رستوران روسی “قبل از انقلاب” که در یک خانه مجلل و شهری با تجربیات فوق العاده بزرگ واقع شده است ، به مقصد مورد علاقه تماشاگران تئاتر و بازدیدکنندگان نیویورک تبدیل شده است. لیست ودکا به تنهایی مانند “جنگ و صلح” خوانده می شود (فکر نکنید که ودکا هانی که در خانه تزریق شده است را از دست بدهید) و منوی غذاهای ظریف امپراتوری روسیه را نشان می دهد.

اسکارلاتو

این مکان تحسین برادوی ایتالیایی دارای یک شومینه ، یک نوار بزرگ دنج و دیوارهای آجری ، و همچنین ترکیبی برنده از غذاهای ایتالیایی و یک لیست گسترده شراب ایتالیایی است. این پیشنهاد ویژه با ارزش عالی را اضافه کنید و نمی توانید اشتباه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *